Wczytuję dane...
Leasing kserokopiarek Warszawa

Grenke Leasing kopiarek


Od czerwca 2007 roku współpracujemy z firmą leasingową Grenkeleasing oferując między innymi leasing kserokopiarek. Ta forma współpracy jest
skierowana do klientów, którzy cenią sobie wygopłacenia niskich rat bez konieczności ponoszenia znacznych początkowych kosztów na zakup urządzeń. Współpraca z tym leasingodawcą wymaga naszym zdaniem, minimum formalności i maksimum wygodny dla Państwa. Poniżej kilka słów o tej instytucji finansowej. 


Firma Grenkeleasing sp. z o.o. jest partnerem dużej niemieckiej spółki giełdowej Grenkeleasing AG z Baden-Baden, obecnej na niemieckim rynku finansowym od lat 70-tych, posiadającej aktualnie 20 oddziałów na terenie Niemiec oraz 18 filii zagranicznych. Grenkeleasing AG jest jedną z największych niezależnych niemieckich firm leasingujących środki trwałe, nie związaną z żadnym producentem lub bankiem.


Firma Grenkeleasing sp. z o.o. powstała pod koniec 2003 roku zawierając już pierwsze umowy leasingu. Od roku 2004 aktywnie rozpoczęła działalność na polskim rynku. Obecnie firma działa na obszarze prawie całego kraju, stale zwiększając dostępność swoich usług i zasięg działania.

Grenkeleasing sp. z o.o. specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności, sprzętu komputerowego i kserograficznego, sprzętu medycznego oraz sprzętu telekomunikacyjnego. Specyfiką działalności firmy jest oferowanie usług leasingowych poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów, jakimi są autoryzowani dostawcy przedmiotów leasingu.


Główne korzyści  leasingu jako formy finansowania zakupów :

 • Brak potrzeby angażowania gotówki, leasing na 100% wartości sprzętu na różne okresy ( nie jest wymagana wpłata początkowa)
 • Comiesięczne koszty (cała rata leasingu jest kosztem uzyskania przychodu, pomniejsza podstawę opodatkowania przez co do Urzędu Skarbowego odprowadzany jest niższy podatek)
 •  Amortyzacja przedmiotu leasingu po stronie leasingodawcy przez cały okres umowy leasingu,
 • Możliwość zakupu  droższego sprzęt - płatności w ratach przez wybrany okres leasingu,
 • Poprawiona płynność finansowa w firmie - zamiast zakupu za gotówkę raty leasingowe, gotówke może przeznaczyć na inne cele w firmie,
 •  Odliczanie w pełni VAT od każdej faktury czynszowej - ( w wypadku płatników podatku VAT) w przypadku zakupu na kredyt lub gotówkę Vat płaci z góry w całości ,  
 •  Proste i przejrzyste procedury, minimum dokumentacji, szybka decyzja. 

         Leasing drukarekCharakterystyka oferty leasingu Grenke:  

 • finansowanie w PLN  przy zastosowaniu stałej stopy procentowej - raty leasingowe są niezmienne przez cały okres leasingu pomimo wzrostu stóp procentowych na rynku,
 • leasing sprzętu  IT (komputery, drukarki, kopiarki i inne...) od 1500  zł netto, inny od 3000 zł netto,  
 •  opłata wstępna wynosi od 0% do 40%; - oferty z wpłatą początkową, 
 •  okres leasingu od 18 do  48  miesięcy  w zależności od rodzaju sprzętu  (w indywidualnych przypadkach nawet do 60 miesięcy)  .


 Jeśli są Państwo zainteresowani  zakupem urządzeń w formie leasingu prosimy o kontakt:

tel/fax (22) 784-07-95
biuro@xeroserwis.pl
gg 6856112