Wczytuję dane...
Dzierżawa drukarek Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnej, wydajnej i sprawnej drukarki do domu lub biura? Nie wiesz, na jak długo będzie Ci potrzebna i dlatego zastanawiasz się, czy warto ją kupić na własność? A może po prostu nie masz wolnych środków do zamrożenia w drukarce? W takich i podobnych sytuacjach wielu przedsiębiorców dochodzi do wniosku, że znacznie lepiej wychodzi wynajem drukarek. Dlaczego może to być dobre rozwiązanie również dla Ciebie?

Jeszcze do niedawna dzierżawa drukarek wydawała się właściwie niemożliwa, a jedynym sposobem na wyposażenie biura był zakup odpowiedniego urządzenia. Jednak wysokiej jakości drukarki przeznaczone do zastosowań komercyjnych mogą kosztować tysiące złotych – co okazuje się szczególnie kosztowne, kiedy musisz wyposażyć w nie kilka czy kilkanaście stanowisk. W dodatku konserwacja, późniejsza odsprzedaż – wszystko to niepotrzebnie zużywa zasoby Twojej firmy. Dlatego o wiele ciekawszym rozwiązaniem jest wynajem urządzeń. Zyskujesz bowiem niezwykle elastyczne rozwiązanie – w każdej chwili możesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę posiadanych i wykorzystywanych urządzeń. Z pewnością docenią to właściciele firm o dynamicznie zmieniającym się zespole. Nie musisz także poświęcać uwagi na każdorazowe poszukiwanie drukarki, ilekroć zapragniesz jego wymiany bądź zatrudnisz nowego pracownika – po prostu komunikujesz się z nami i w ciągu kilku dni cieszysz się z nowego sprzętu na biurku. Zapewniamy przy tym kompleksową obsługę – od znalezienia i dostarczenia Ci wysokiej jakości urządzenia, przez przeprowadzanie niezbędnych czynności serwisowych i konserwacyjnych, aż po pomoc w zakupie materiałów eksploatacyjnych. Kiedy już nie będzie potrzebna, po prostu do nas dzwonisz, a my zabierzemy ją z Twojego biura.

Dzierżawa drukarek Warszawa – najwygodniejsze rozwiązanie na rynku

Wynajem drukarek dla firm jest ostatnio jednym z najchętniej wybieranych przez naszych klientów rozwiązań. Wskazują oni na wygodę – nie muszą już dłużej zajmować się dobieraniem najlepszego urządzenia, szukać dostawców ani najbardziej atrakcyjnych cen – a także elastyczność i stronę ekonomiczną takiego rozwiązania. Przy rozwiązaniu, jakim jest dzierżawa drukarki, koszt ma znaczenie drugorzędne (stałe niewielkie opłaty), co pozwala na sięgnięcie po urządzenia z wyższej półki, jeszcze lepiej trafiające w potrzeby pracowników.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modelów drukarek dostępnych w formie dzierżawy. Możesz podpisać z nami długoterminową umowę, która zagwarantuje Ci, że zawsze znajdzie się optymalne urządzenie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia warunków współpracy.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt

tel/fax (22) 784-07-95
tel. kom. 508-956-106
biuro@xeroserwis.pl
gg 6856112