Wczytuję dane...

HP

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  HP

  Firma Xeroserwis dokłada wszelkich starań, aby korzystający z naszych usług Klienci byli w pełni zadowoleni z rezultatów naszych działań oraz z produktów, które im proponujemy. W bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wysokiej jakości tonery do drukarek HP, Canon, Konica Minolta, Samsung i innych.

   

  Używając dostępnych w naszej ofercie produktów, mogą mieć Państwo pewność, że wydruki będą czytelne. Tusz, mieszczący się w tonerach nie rozmazuje się i gwarantuje wysoką jakość drukowanych materiałów. Ponadto, nasze artykuły są bardzo wydajne. Przy 5% pokryciu tonerem kartki, dzięki nim wydrukujesz nawet 13 tysięcy stron. Proponowane przez na tonery do urządzeń takich marek, jak HP, Sharp, Toshiba, czy Samsung, z reguły są bezawaryjne.

   

  Jeśli jednak zauważysz jakąś usterkę, nie musisz się martwić – każdy z prezentowanych przez nas tonerów jest objęty dwuletnią lub dożywotnią gwarancją, trwającą aż do całkowitego wyczerpania produktu.

   

  Ponadto, jeśli Twoje urządzenie ulegnie uszkodzeniu, bez względu na to, jakiej będzie marki: HP, Toshiba, Canon, oferujemy całkowicie bezpłatną naprawę sprzętu. Oczywiście pod warunkiem, że powodem jego zniszczenia okaże się kupiony u nas produkt.

   

  Oferujemy produkty o różnych pojemnościach do wyboru.

   

  Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.