Wczytuję dane...
Jak szukać ?

Aby znaleźć materiały eksploatacyjne do danego urządzenia drukującego należy z kategorii po lewej stronie wybrać rodzaj materiału jaki nas interesuje (np. jeśli szukamy materiału do urządzenia laserowego wybieramy Toner ). Gdy wyświetli się lista producentów urządzeń drukujących wybieramy nazwę producenta do którego urządzenia szukamy eksploatacji ( np. HP). Teraz wybieramy jaki jest to rodzaj urządzenia - czy czarno-białe czyli LaserJet czy też kolorowe czyli Color LaserJet. Następnie pojawi się lista wszystkich drukarek do jakich posiadamy w sklepie internetowym tonery a po wybraniu jednej z nich zostaną wyświetlone tonery do niej pasujące.

Jeśli nie znamy modelu drukarki a posiadamy symbol producenta tonera lub tuszu możemy skorzystać z wyszukiwarki która znajduje się w prawym górnym rogu strony. W miejsce --wpisz nazwę produktu-- należy po prostu wpisać posiadany przez nas symbol tonera lub tuszu (np. do drukarki HP LaserJet 1020 będzie to toner o symbolu Q2612A czy też 12A) i wcisnąć przycisk szukaj. Po chwili zostaną wyświetlone wszystkie materiały eksploatacyjne w których nazwie lub opisie występuje podany symbol. Możemy oczywiście w wyszukiwarce wpisać również nazwę drukarki do której poszukujemy na sklepie toneru lub tuszu. Należy jednak unikać wpisywania w wyszukiwarkę pełnej, wieloczłonowej nazwy drukarki np. HP Color LaserJet 2605 DTN ponieważ może to spowodować nie wyświetlenie produktów pasujących do tego modelu urządzenia mimo, że w rzeczywistości są one w naszej ofercie w sklepie internetowym. Najlepiej wpisywać w wyszukiwarce jedno lub dwuczłonowe słowa wyszukiwania czyli np. 2605 a później w opisie wyświetlanych produktów sprawdzić czy na pewno pasują one do danego modelu urządzenia.


UWAGA !! Jeśli mimo wszystko nie mogą Państwo odszukać materiału który Państwa interesuje prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. W naszej ofercie znajduje się aktualnie ponad 10 tys. różnego rodzaju mat. eksploatacyjnych i urządzeń drukujących które są sukcesywnie dodawane do oferty prezentowanej w sklepie internetowym Jednak aktualnie w związku ze stale rosnącą ich ilością nie są one jeszcze wszystkie dostępne w sprzedaży on-line, co wcale nie musi oznaczać, że nie posiadamy ich na naszym magazynie. Dlatego właśnie bardzo prosimy o kontakt w przypadku gdy danego materiału nie mogą Państwo odnaleźć w naszym sklepie internetowym. W takim wypadku nasi konsultanci poinformują Państwa o dostępności danego produktu, jego aktualnej cenie i terminie realizacji ewentualnego zamówienia.