Wczytuję dane...

Folie termotransferowe do faksów

Niestety nie znaleziono produktu! Co wcale nie musi oznaczać, że nie jest on dostępny od ręki w naszym magazynie;-) Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dostępności poszukiwanego przez Ciebie produktu tel. (22) 784-07-95 tel. kom. 508-956-106 sklep@xeroserwis.pl GG 6856112 lub postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej:

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Folie termotransferowe do faksów

W naszym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju urządzenia oraz elementy poligraficzne, w tym folie termotransferowe do faksów. Pozwalają one uzyskać najwyższą jakość nadruku, niezależnie od wykonanych liczby kopii bądź czasu w jakim mają one zostać wykonane. W zależności od modelu, mogą one zadrukować do nawet 2 tysięcy arkuszy, co przydaje się w szczególności w dużych przedsiębiorstwach. Proponujemy artykuły takich marek, jak między innymi Panasonic, Philips, Sharp oraz Brother, których specjalnością jest przygotowywanie rozwiązań zarówno do domów prywatnych, jak i biur. Zapraszamy do zakupów!