Wczytuję dane...
Model: FC-SCX-4216D3
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Producent: Xeroserwis

Toner FINECOPY 100% NOWY   to doskonały toner zamienny dzięki któremu Państwa wydruki będą zawsze wyglądały profesjonalnie i czytelnie.  Toner można stosować w następujących urządzeniach:

SCX -4016 / SCX-4116 / SCX-4216 F/ SCX-4116 / SF-560 / SF-565 P


 Wszystkie elementy zamiennego tonera FINECOPY są fabrycznie nowe co pozwala uzyskać wydruki o jakości nie odbiegającej od tych jakie można uzyskać na oryginalnym tonerze.
Gwarancja dożywotania i iSO

Toner FINECOPY to:

profesjonalna jakość druku, bardzo dobry precyzyjny i czytelny wydruk
wydajność
3 tys.  str. przy 5% pokryciu strony tonerem
dożywotnia gwarancja (do czasu wyczerpania tonera)Kasety z tonerem laserowym FINECOPY posiadają gwarancję. Przez cały czas w którym są używane producent tonera gwarantuje bezawaryjną pracę kasety i doskonałą jakość wydruków. W przypadku uszkodzenia urządzenia które zostało spowodowanego bezpośrednio użyciem toneru zamiennego  FINECOPY producent naprawi zaistniałą usterkę na własny koszt. Używanie zamienników tonerów marki FINECOPY nie powoduje utraty gwarancji którą zapewnia producent danego urządzenia drukującego.

Napisz opinię
2010-02-02 09:22:34 - Wojtas

...doskonały zamiennik udanie zastępujący oryginalny toner Samsunga. Przez cztery miesiące używania spisywał się bez zarzutu i właśnie się skończył - wydrukował niewiele ponad 3 tys str. czyli zgodnie z podawaną wydajnością.

2010-02-18 11:10:22 - Sylwia Nosko

Dobry toner zamienny. Wydruki są wyraźne i dobrze zaczernione. Kartki nie są brudne. Polecam