Wczytuję dane...
Model: FC-ML-1610D2
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Producent: Xeroserwis

Toner FINECOPY 100% NOWY   to doskonały toner zamienny dzięki któremu Państwa wydruki będą zawsze wyglądały profesjonalnie i czytelnie.  Toner można stosować w następujących urządzeniach:

Samsung ML-1610 / ML-1615 / ML-1620 / ML-1625

 

 Wszystkie elementy zamiennego tonera FINECOPY są fabrycznie nowe co pozwala uzyskać wydruki o jakości nie odbiegającej od tych jakie można uzyskać na oryginalnym tonerze.

Gwarancja dożywotania i iSO

Toner FINECOPY to:

profesjonalna jakość druku, bardzo dobry precyzyjny i czytelny wydruk
wydajność
3 tys str. przy 5% pokryciu strony tonerem
dożywotnia gwarancja (do czasu wyczerpania tonera)
 

Kasety z tonerem laserowym FINECOPY posiadają gwarancję. Przez cały czas w którym są używane producent tonera gwarantuje bezawaryjną pracę kasety i doskonałą jakość wydruków. W przypadku uszkodzenia urządzenia które zostało spowodowanego bezpośrednio użyciem toneru zamiennego  FINECOPY producent naprawi zaistniałą usterkę na własny koszt. Używanie zamienników tonerów marki FINECOPY nie powoduje utraty gwarancji którą zapewnia producent danego urządzenia drukującego.

Napisz opinię
2009-12-18 12:38:59 - Asia

...w mojej drukarce ten zamienny tonerek spisuje się znakomicie. W sumie to nie wiem dlaczego do tej pory tak przepłacałam kupując tylko oryginalne tonery;)

2010-01-15 09:49:44 - Michał Brodnicki

dobry zamienny toner. Nie zauważyłem by w używaniu różnił się czymś od oryginału. Drukuje wyraźnie, nie brudzi kartek. Ma moją pozytywną rekomendację