Wczytuję dane...
Model: ir5570
Waga produktu: 99kg
Producent: Canon

Dzierżawa kserokopiarek Promocja

Najnowsza generacja wielofunkcyjnych urządzeń czarno-białych.

Canon uzupełnia swoja gamę produktów biurowych iR o urządzenie wielofunkcyjne iR5570 dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Urządzenia iR 5570/6570 są wyposażone w unikalną platformę MEAP firmy Canon i są przeznaczone do użytku w różnych obszarach komunikacji firmowej, ponieważ oferują kompleksowe funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i wysyłania dokumentów. Z szybkością drukowania odpowiednio 55 str./min. i 65 str./min. oraz krótszym czasem nagrzewania wynoszącym niespełna 30 sekund, urządzenia są dobrze dostosowane do potrzeb organizacji potrzebujących urządzeń do druku średnio i wysokonakładowego.

Bezpieczeństwo produkcji dokumentów
Ponieważ coraz więcej firm jest zainteresowanych zapewnieniem sieciowego bezpieczeństwa i poufności produkcji dokumentów w miejscu pracy badania wykazały, że 95% spośród 4000 kierowników działów informatycznych podkreśla, że bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych kwestii - urządzenia iR 5570/6570 są wyposażone w różnorodne opcje i funkcje zabezpieczające proces produkcji dokumentów, ich kopiowanie, drukowanie, jak i skanowanie. Aby zmniejszyć ryzyko dostępu do poufnych informacji lub danych przez osoby niepowołane, twardy dysk może zostać zaszyfrowany oraz kasowany według wcześniej ustalonego harmonogramu. Ponadto, funkcja zarządzania kodami dostępu oznacza, że pracownicy mogą uzyskać chroniony hasłem dostęp do urządzenia, a funkcje szyfrowanego drukowania oraz hasłowanych skrzynek archiwizacyjnych gwarantują, że po przesłaniu do drukowania dokumenty poufne może wydrukować tylko ich autor. Szyfrowane, chronione hasłem pliki PDF*, które zostały utworzone z zeskanowanych dokumentów, uniemożliwiają ich podgląd przez osoby niepowołane, co także znacząco zmniejsza ryzyko przecieków informacji. Ponadto, korzystając z możliwości skanowania w przeszukiwalnym formacie PDF (OCR)* użytkownicy mogą skanować i tworzyć pliki od razu nadające się do wprowadzania do baz danych czy też profesjonalnych systemów archiwizacji.

Urządzenie przyjazne osobom niepełnosprawnym
iR 5570/6570 zaprojektowano z myślą o osobach niepełnosprawnych, aby były one bardziej przyjazne użytkownikowi i dopasowane do szerszego zakresu bardziej zróżnicowanych wymagań. Dla osób słabowidzących dodana została funkcja pomocy głosowej , która potwierdza wybory dokonane przez użytkownika na panelu sterowania. Oprogramowanie Remote Operators Software* umożliwia, osobom upośledzonym ruchowo obsługę drukarki bezpośrednio ze swojego komputera, zaś dodatkowy uchwyt do podajnika oryginałów (Uchwyt A1) ułatwia użytkownikom poruszającym się na wózkach dostęp do urządzenia podczas skanowania dokumentów.

Pozostałe funkcje urządzeń iR 5570/6570 obejmują Web Access, która zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do Internetu poprzez panel dotykowy urządzenia wielofunkcyjnego. Poszczególni użytkownicy mogą teraz drukować witryny oraz pliki PDF bezpośrednio ze stron internetowych tak samo, jak dzięki dostępowi do Internetu w komputerze. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują informacji "w terenie lub w miejscach, gdzie nie ma powszechnego dostępu do komputera, jak np. w bibliotekach, szkołach i na wyższych uczelniach. W przypadku dużych organizacji Web Access pozwala pracownikom także na dostęp do intranetu firmy bezpośrednio z poziomu urządzenia, co pozwala na bezpośrednie drukowanie często wykorzystywanych dokumentów, takich jak wnioski urlopowe, umowy i instrukcje bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego.

Urządzenia iR 5570 oraz iR 6570 są także zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej RoHS, która ograniczeniu stosowania szkodliwych substancji chemicznych. Począwszy od czerwca 2006 roku producenci muszą zapewnić zgodność swoich produktów i komponentów z tą dyrektywą. Firma Canon zapewniając stosowanie się do tych wytycznych, już wprowadza na rynek produkty zgodne z tą dyrektywą oraz wykorzystuje przetworzone tworzywa sztuczne przy produkcji drukarek.

Specyfikacja techniczna urządzenia:

Rodzaj

Konsolowy

Maksymalny rozmiar papieru

A3

Rozdzielczość

Skanowanie 600 x 600dpi
Kopiowanie 1200 x 600dpi
Drukowanie 2400 x 600dpi
Gradacja 256 kolorów

Prędkość kopiowania/druku

A4: 55 str./min.
A3: 32 str./min.

Czas uzyskania pierwszej kopii

Poniżej 3,3 s

Czas uzyskania gotowości

Maks. 30 s

Liczba kopii

1 do 999

Dupleks

Standard

Gramatura papieru

Szuflady/Kasety: 64 do 200g/m2
Podajnik ręczny 64 do 200g/m2

Pojemność papieru

1 500 arkuszy x 2 kasety (3 000 arkuszy)
550 arkuszy x 2 kasety (1100 arkuszy)
Podajnik ręczny: 50 arkuszy

CPU

333Mhz

Pamięć

512 MB

Zoom

25 - 400%

Dysk twardy

20 GB

Interfejs

Ethernet (100Base-TX/10Base-T), USB

Zużycie energii

maks. 1,35 kW

Wymiary (szer./dł./wys.)

643 x 743 x 1192 mm

Waga

Około 215 MB