Wczytuję dane...
Model: iR3180C
Waga produktu: 86kg
Producent: Canon

Dzierżawa kserokopiarek Promocja


Doskonałe kolory za każdym razem

iR3180C to inteligentna, ekonomiczna, wielofunkcyjna kopiarka do druku czarno-białego, które pozwala również na używanie kolorów w zależności od potrzeb. Dodanie odrobiny koloru w odpowiednich miejscach czyni dokument bardziej czytelnym. Zastępując drogie i sprawiające problemy drukarki biurkowe, kserokopiarka iR3180C oferuje wiele funkcji pozwalających na selektywne i inteligentne używanie koloru, co pozwala zwiększyć jakość komunikacji przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.
Urządzenie można skonfigurować w taki sposób, aby domyślnie był stosowany tryb czarno-biały lub funkcja automatycznego wykrywania koloru opracowana przez firmę Canon — najnowsze osiągnięcie w dziedzinie druku kolorowego. Oznacza to, że kopiarka iR3180C może sprawdzić, czy na stronie lub stronach w dokumencie znajdują się kolorowe elementy, a następnie wydrukować je w odpowiednim trybie. Koszt takiego wydruku jest tylko nieznacznie większy niż wydruku czarno-białego. Gdy kolor jest zbędny, nie ponosimy kosztów związanych ze zużyciem kolorowego toneru — to rewolucja w ekonomicznej komunikacji opartej na dokumentach.

Wydruki, które robią wrażenie
Kserokopiarka iR3180C pozwala tworzyć przyciągające wzrok zszywane broszury i skuteczne oferty dla klientów w trybie czarno-białym z elementami kolorowymi. Ponadto dokumenty można zszywać lub wycinać w nich otwory, korzystając z różnych akcesoriów do wykańczania, w tym z innowacyjnego, oszczędzającego miejsce wbudowanego modułu wykańczania. Wydruki są tworzone z dużą szybkością 31 stron na minutę, a w trybie kolorowym (gdy jest potrzebny) z rozsądną prędkością 7 stron na minutę przy użyciu standardowych w branży języków PS/PCL.

Łatwa komunikacja i udostępnianie informacji
Kopiarka iR3180C otwiera świat zupełnie nowych sposobów komunikacji. Kserokopiarka umożliwia skanowanie przy użyciu podajnika dokumentów i natychmiastowe wysyłanie zeskanowanych obrazów tam, gdzie są potrzebne — do folderów sieciowych, na adresy e-mail i do skrzynek pocztowych.

Pełna kontroladostępowa
Tryb zarządzania identyfikatorami działów pozwala na kontrolę dostępu do urządzenia oraz określanie limitów na korzystanie z urządzenia. Dostępne jest również narzędzie uniFLOW Output Manager firmy Canon, które zapewnia szczegółowe informacje na temat kto, gdzie i jak dużo drukuje oraz jaki jest związany z tym koszt.

Bezpieczeństwo
Szeroki wachlarz funkcji zabezpieczeń, takich jak kontrola dostępu przy użyciu haseł i odcisków palców, zabezpieczone skrzynki pocztowe i procedury szyfrowania danych, pozwala zachować bezpieczeństwo informacji.Specyfikacja techniczna urządzenia:

Maksymalny rozmiar oryginału

A3

Rozmiary kopii

Kaseta: A5R-A3
Podajnik automatyczny: A3-A5

Rozdzielczość

Skanowanie: 600 dpi x 600 dpi
Kopiowanie: 600 dpi x 600 dpi
Drukowanie: 2400 x 600 dpi
256 odcieni

Prędkość kopiowania/drukowania

A4 31 str./min. - czarno-białe
A4 7 str./min. - kolor
A3 16 str./min. - czarno-białe
A3 3.5 str./min. - kolor

Powiększenie / Pomniejszenie

Powiększenie: 25 - 400% (współczynnik powiększenia co 1%)

Czas wykonania pierwszej kopii

Czarno-białe: poniżej 8 s
Kolor: poniżej 23.9 s

Czas rozgrzewania

6 minut lub mniej

Tryb wielu kopii/wydruków

1-999

Kopiowanie dwustronne

Standard

Gramatura papieru

Kaseta 1: 64 do 163 g/m2
Podajnik ręczny: 64–163 g/m2

Liczba arkuszy

Standard: 550 arkuszy x 2 kasety
Podajnik ręczny: 50 arkuszy
Opcjonalnie: 550 arkuszy x 2 kasety (1 100 arkuszy)
Maks. liczba arkuszy: 2 700

Kaseta

Uniwersalny: A5R do A3

CPU

Canon Custom Processor, 533MHz + 400MHz

Pamięć

1024 MB (maks. 1536 MB)

Dysk twardy

80 GB

Interfejs

Ethernet (100Base-TX/10Base-T),

Zasilanie

230V/6A/50Hz

Pobór mocy

maksymalnie 1.5 kW

Wymiary

565 mm (szer.) x 755 mm (dł.) x 754 mm (wys.)

Waga bez opcji

Około 86 kg