Wczytuję dane...
Model: ir1022iF
Waga produktu: 24kg
Producent: Canon

Dzierżawa kserokopiarek Promocja

Perfekcyjna komunikacja dla domowego biura i małego biznesu
Dodatkowa inteligencja pozwala wyróżnić się urządzeniu iR1022iF, jako prawdziwie potężnej wielofunkcyjnej drukarce. Nie tylko możesz kopiować raporty o objętości do 50 stron czy drukować dwustronnie swoje prezentacje w czerni-bieli, ale również możesz skanować i przesyłać dokumenty w kolorze bezpośrednio ze swojego komputera i to z szybkością 22 str./min. Dodaj do tego system automatycznego oszczędzania energii, a otrzymasz idealne narzędzie pracy dla małych grup roboczych i małych firm oczekujących inteligentnego i bardzo wydajnego narzędzia pracy.

Inteligentna komunikacja
Gdy potrzebujesz szybko podejmować decyzje, inteligentne funkcje wysyłania oferowane przez kopiarkę iR1022iF pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dokumenty mogą być szybko i łatwo skanowane w kolorze z wykorzystaniem automatycznego podajnika oryginałów i bezpośrednio przesłane do różnorodnych lokalizacji, takich jak email, FTP, pulpit Twojego PC, Fax., a nawet do systemów zarządzania dokumentami.

Bezproblemowa integracja z siecią
Nie tylko Ty jeden możesz skorzystać z produktywności oferowanej przez iR1022iF. Kopiarkę można z łatwością podłączyć do Twojej sieci komputerowej, aby mogli z niego korzystać również Twoi koledzy. Wydruk sieciowy jest realizowany z wykorzystaniem języka UFR II Lite opracowanego przez Canon lub języka PCL po zainstalowaniu opcjonalnych akcesoriów.

Oszczędność miejsca i skalowalność
Będąc specjalnie zaprojektowanym, aby pomóc poprawić produktywność małych biur i grup roboczych, iR1022iF posiada niewielkie rozmiary, ale ogromną funkcjonalność. W standardzie posiada pojemność 600 arkuszy papieru, a można ją powiększyć aż do 1.100 arkuszy A4, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Troska o środowisko
Innowacyjna technologia utrwalania na żądanie pozwala na automatyczne uruchamianie trybu uśpienia, gdy urządzenie nie jest używane. Natomiast, gdy tylko będziesz chciał z niego skorzystać, urządzenie będzie gotowe do pracy w niespełna 5 sekund. Jest to doskonały sposób na oszczędzanie zużycia energii i kosztów bez ograniczania produktywności. Urządzenia są zgodne z RoHS i WEEE, będąc zbudowane zgodnie z najsurowszymi restrykcjami dotyczącymi ochrony środowiska i przyjazności dla użytkowników.

Specyfikacja techniczna urządzenia:

Typ

Profesjonalna kopiarka, drukarka

Maksymalny rozmiar oryginału

A4

Rozmiary kopii

Kaseta: A4
Podajnik automatyczny: A4-A5

Rozdzielczość

Kopiowanie: 600 dpi x 600 dpi
Drukowanie: 1200 x 600 dpi
256 odcieni

Prędkość kopiowania/drukowania

A4 22 str./min.

Powiększenie / Pomniejszenie

Powiększenie: 50 - 200% (współczynnik powiększenia co 1%)

Czas wykonania pierwszej kopii

Poniżej 12 s

Czas rozgrzewania

16 s lub mniej

Tryb wielu kopii/wydruków

1-99

Kopiowanie dwustronne

Standard

Gramatura papieru

Kaseta 1: 64 do 90 g/m2
Podajnik ręczny: 56–128 g/m2

Liczba arkuszy

Standard: 500 arkuszy
Podajnik ręczny: 100 arkuszy
Maks. liczba arkuszy: 1 100

CPU

Canon Custom Processor, 192MHz

Pamięć

256 MB

Interfejs

Ethernet (100Base-TX/10Base-T), USB 2.0

Zasilanie

230V/6A/50Hz

Pobór mocy

maksymalnie 954 W

Wymiary

520 mm (szer.) x 457 mm (dł.) x 453 mm (wys.)

Waga bez opcji

Około 24 kg