Wczytuję dane...
Waga produktu: 97kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Producent: Konica Minolta

Dzierżawa kserokopiarek Promocja


Coraz więcej firm dochodzi do wniosku, że cena kompromisu między wydajnością, jakością i funkcjonalnością jest dla nich w długim okresie za wysoka. Tylko urządzenie spełniające wszystkie te oczekiwania jest w stanie zaspokoić wymagania profesjonalnego biura. Teraz wszystkie te oczekiwania spełnia Konica Minolta  bizhub 361.Zaprojektowana z myślą o pracy w biurach małej i średniej wielkości  z łatwością poradzi sobie z każdą dokumentem, który chcesz wydrukować, skopiować, skanować, wysłać mailem, faksem, czy zapisać w dowolnie wybranym folderze.

Bogaty wybór możliwości wykańczania dokumentów pozwoli Ci nie tylko posortować dokumenty, zszyć czy dziurkować ale również przygotować z nich profesjonalnie wyglądające, złożone i zszyte po środku broszury. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań projektowych (seria InfoLine)
bizhub 361 jest atrakcyjnym wizualnie elementem wyposażenia Twojego biura. Duży wyświetlacz LCD z kolorowym ekranem dotykowym zapewni Tobie i Twoim pracownikom łatwość i prostotę obsługi na niespotykanym dotychczas poziomie.

 

Najnowszy kontroler druku Emperon™ zapewni bezproblemową integrację praktycznie z każdą siecią firmową, gwarantując przy tym najwyższą możliwą jakość druku poprzez zastosowanie SIMITRI - tonera nowej generacji.Skanowanie, foldery użytkowników, obsługa faksu, to kolejne poza drukowaniem i kopiowaniem funkcjonalności, które zdobędą rzesze zwolenników i jednocześnie pozwolą na ograniczenie kosztów przygotowania i przetwarzania dokumentów w Twoim biurze.
 

Dzięki spełnieniu norm bezpieczeństwa 15408 EAL3 seria bizhub 361 zapewni tajność przechowywanych na materiałów na dysku jak i bezpieczeństwo informatyczne całego systemu, a możliwość logowania użytkowników przy pomocy autoryzacji biometrycznej (skan układu żył palca) lub kart zbliżeniowych nie pozwoli by osoby niepowołane miały dostęp do drukowanych materiałów.

 


Podstawowe funkcje urządzenia

 • Wydajność - 36 strony A4 na minutę, 23 stron A3 na minutę

 • Karta sieciowa umożliwiająca skanowanie do serwera FTP i poczty e-mail w standardzie – format TIFF lub PDF

 • Mniejsze koszty – druk przy użyciu polimeryzowanego tonera o wysokiej wydajności do 30 000 kopii/wydruków i druk dwustronny w standardzie pozwalający zaoszczędzić papier

 • Łatwa obsługa – komunikacja użytkownika przez przyjazny, duży dotykowy panel sterowania, standardowo dwa podajniki papieru o pojemności 500 ark. każdy, podajnik boczny wieloarkuszowy.

 • Bezpieczeństwo – pełna poufność kopiowania poprzez wprowadzenie kodu PIN, możliwość blokowania dostępu – max 256 kodów dostępu.

 • Możliwość rozbudowy – możliwość wyposażenia kopiarki w dodatkowe podajniki papieru, w sumie aż na 4550 stron, w kontroler druku sieciowego i w moduł faksu.

 • Druk na żądanie (opcja) – wydruk gotowego dokumentu (broszura, formularz) bezpośrednio z komputera także poprzez sieć, automatyczne zmniejszanie podczas wydruku i druk wielu stron A4 na jednym arkuszu plus druk dwustronny.

 • Skanowanie – bardzo prosta archiwizacja dokumentów poprzez kartę sieciową

 • Szeroka gama nośników - druk na różnych typach papieru i folii.

 • Oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy – drukarka, kopiarka, faks i skaner w jednym. Opanowanie i obsługa tylko jednego urządzenia to szybszy obieg dokumentów w biurze.

 • Zarządzanie dokumentami – maksymalnie uproszczona obsługa maszyny i  szeroki wybór opcji.

SPECYFIKACJA KOPIARKI:
Prędkość kopiowania/druku                                           

A4:
• 36 str./min.
A3:

•23 str./min.

Czas oczekiwania na pierwszą kopię3,6 s (A4)
Czas rozgrzewaniaponizej 30 s
Rozdzielczość kopii600 x 600 dpi
Wielokrotność kopiowania1 - 999,
Format oryginałówA4 - A3
Skalowanie obrazu25 - 400%
 
 
SPECYFIKACJA DRUKARKI:
Rozdzielczość drukuMaks. 1800 x 600 dpi
Pamięćwspółdzielona systemu
Protokoły sieciowe                     TCP/IP, IPX/SPX, NetBEUI, EtherTalk
 
 
SPECYFIKACJA SKANERA:
Rozdzielczość skanowania       600 x 600 dpi 
Tryby skanowaniaNetwork TWAIN scan*, Scan-to-eMail, Scan-to-FTP, Scan-to-SMB, Scan-to-Box*, Scan-to-DPWS, Scan-to-USB, Scan-to-WebDAV *) wymaga HDD

Formaty plikówTIFF, PDF, XPS*, Encrypted PDF
Serwis katalogowObsługa LDAP
 
 
SPECYFIKACJA SYSTEMU:
Pamięć systemu1 GB
Rozmiar papieruA5 - A3
Gramatura papieruZwykły papier 60-105g/m² z szuflad. 50-210g/m² z podajnika bocznego
Zalecane obciążenie12 500 kopii A4 / maks. 125 000 kopii
Pojemność tac wyjściowych
Maks. 3 250 ark. (opcja)
Automatyczny druk dwustronnyStandardowy dupleks A5 - A3, 60 - 105g/m²
Wymiary (szer. x głęb. x wys.)wersji podstawowej 677 (szerokość) x 708 (głębokość) x 1150 (wysokość)
Wagaok. 97 kg