Wczytuję dane...
Model: TK-130
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Producent: Kyocera-Mita

Jeśli chcą mieć Państwo doskonały, niezawodny produkt dzięki któremu na wydrukach nie będzie dziwnych przybrudzonych miejsc, czarnych kropek czy też czarnych lini przechodzących przez całą kartkę zachęcamy do zakupu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Kyocera. Produkowane są one z zachowaniem najwyższych standardów jakości i wieokrotnie sprawdzane przed ostateczną wysyłką do klienta końcowego. Ponadto ich używanie w drukarce zapewnia długą żywotność wszystkich istotnych podzespołów mających wpływ na końcowy wygląd wydrukowanej strony takich jak np. moduł bębna czy też zespół utrwalania.  

Oferowany przez nas toner TK-130 jest oryginalnym materiałem eksploatacyjnym i został wyprodukowany przez firmę Kyocera.  Produkt doskonale sprawdzi się w następujących rodzajach urządzeń drukujących:

FS-1030 / FS-1300D / FS-1300DN / FS-1350DN / FS-1028MFP / FS-1028MFP DP / FS-1128MFP

Wydajność materiału to według danych producenta 7,2 tys. str.
jakie mogą Państwo wydrukować przy 5% pokryciu strony tonerem. Oczywiście końcowa ilość stron jaką będzie można wydrukować na danym produkcie związana jest z poziomem zaczernienia strony. Przed wydrukiem dużej ilości stron zaleca się ( jeśli jest to w danej drukarce możliwe) włączenie w urządzeniu trybu oszczędnego drukowania co umożliwi wydrukowanie znacznie większej ilośći ston niż ta jaką podaje producent.