Wczytuję dane...
Model: FC-SCX-4100D3
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Producent: Xeroserwis


Toner FINECOPY 100% NOWY   to doskonały toner zamienny dzięki któremu Państwa wydruki będą zawsze wyglądały profesjonalnie i czytelnie.  Toner można stosować w następujących urządzeniach:

Samsung SCX-4100


 Wszystkie elementy zamiennego tonera FINECOPY są fabrycznie nowe co pozwala uzyskać wydruki o jakoścGwarancja dożywotania i iSOi nie odbiegającej od tych jakie można uzyskać na oryginalnym tonerze.

Toner FINECOPY to:

profesjonalna jakość druku, bardzo dobry precyzyjny i czytelny wydruk
wydajność
3 tys.  str. przy 5% pokryciu strony tonerem
dożywotnia gwarancja  (do czasu wyczerpania tonera)


Kasety z tonerem laserowym FINECOPY posiadają gwarancję. Przez cały czas w którym są używane producent tonera gwarantuje bezawaryjną pracę kasety i doskonałą jakość wydruków. W przypadku uszkodzenia urządzenia które zostało spowodowanego bezpośrednio użyciem toneru zamiennego  FINECOPY producent naprawi zaistniałą usterkę na własny koszt. Używanie zamienników tonerów marki FINECOPY nie powoduje utraty gwarancji którą zapewnia producent danego urządzenia drukującego.

Napisz opinię
2010-02-02 09:46:39 - Julitka

Toner godny polecenia. Wydruki są dobrej jakości, wyraźne i dobrze zaczernione. Na kartce nie widać jakiś śladów brudzenia. Zakup tego toneru na pewno jest dobrym wyjściem dla wszystkich którzy nie chcą przepłacać za oryginalne tonery Samsunga.

2010-02-18 09:11:04 - Bartek Pomianek

Moje doświadczenia z tym zamienny tonerem są jak najbardziej pozytywne. Działa bez zarzutu, wydruki są czytelne. Polecam !

2010-04-08 12:30:00 - Pawlikowski

świetny zamienny toner o wydrukach które nie ustępują tym jakie były na stosowanym przez nas w firmie oryginalnym tonerze. Gorąco polecam

2010-06-22 10:12:04 - Carlos27

Przesyłka z tonerem dotarła następnego dnia po zamówieniu. Sam toner był solidnie zapakowany i drukuje bez problemów. Mogę tylko polecić