Wczytuję dane...
Model: FC-013R00625
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Producent: Xeroserwis

Toner zamienny FINECOPY 100% NOWYdo zastosowania w urządzeniach:


Xerox WorkCentre 3119 / WC 3119

 

Toner jest w 100% NOWY co oznacza, że wszystkie jego elementy są nowe co pozwala uzyskać wydruki o jakości nie odbiegającej od oryginalnego toneru.Gwarancja dożywotania i iSOToner FINECOPY to:

świetna jakość druku, bardzo dobre odwzorowanie czerni
wydajność 3 tys. str. przy 5% zaczernieniu strony
dożywotnia gwarancja (do czasu wyczerpania tonera)Kasety z tonerem do drukarek laserowych FINECOPY objęte są pakietem gwarancyjnym. Przez cały okres eksploatacji producent zapewnia bezawaryjną pracę kasety i wysoką jakość druku. W razie uszkodzenia urządzenia spowodowanego w sposób bezpośredni użyciem produktu FINECOPY producent naprawi takie urządzenie na własny koszt. Zastosowanie tonerów marki Finecopy nie powoduje utraty gwarancji Producenta danego urządzenia.


Napisz opinię
2009-12-23 13:59:03 - Hania

Tego zamiennika używam już od jakiegoś czasu i praktycznie nie widzę różnicy w porównaniu z poprzednio używanymi tonerami Xeroxa. Mogę tylko polecić. Sama w każdym bądź razie na pewno kupię drugi ;-)

2010-01-18 11:59:41 - Bartek Wojdat

Dobry zamiennik w atrakcyjnej cenie. Nie ma się do czego przyczepić. Drukuje tak jak trzeba, wydajnościowo też O.K. Rekomenduję wszystkim zainteresowanym jego zakup