Wczytuję dane...
Model: TK-360
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Producent: Kyocera-Mita

Oryginalne materiały do drukarek Kyocera wyróżniają się na tle konkurencji bardzo wysoką wydajnością i niezawodnością co od wielu lat zapewnia tej firmie pozycję lidera jeśli chodzi o ekonomiczne urządzenia drukujące. Dzięki tak wydajnym produktom każdy użytkownik może w znaczący sposób obniżyć koszty wydryków w firmie czy też domu bez konieczności ponoszenia wysokich nakładów na zakup urządzenia.Należy jednak pamiętać, że tylko dzięki zastosowaniu oryginalnych materiałów mogą mieć Państwo niemal 100% pewność, że wykonane wydruki będą należycie zaczernione bez widocznych defektów takich jak np. brudne, szare tło widoczne pod wydrukowanym tekstem.


Oferowany przez nas oryginalny toner TK-360 został wyprodukowany przez firmę Kyocera z zachowaniem najwyższych norm jakości dzięki czemu zostały praktycznie wyeliminowane wszystkie usterki i niedoróbki przez które zazwyczaj nie jest możliwa prawidłowa praca produktu. Materiał można stosować w następujących urządzeniach drukujących Kyocera: FS-4020DN
/ FS-4020

Producent deklaruje, że wydajność tonera to 20 tys. str. co jest doskonałym wynikiem pozostawiającym daleko w tyle pozostałe firmy zajmujące się produkcją urządzeń drukujących. Technologia laserowa oprócz wysokiej wydajnośći zapewnia też bardzo dużą trwałość wydruków. Laserówki nie są narażone na zasychanie materiałów eksloatacyjnych tak charakterystyczne dla drukarek atramentowych i w związku z tym oferowany przez nas toner może spokojnie pracować w urządzeniu przez wiele miesięcy a nawet lat bez względu na to czy wydruki robione są systematycznie i codziennie czy też sporadycznie np. raz w miesiącu.