loadingimg

Wczytuję dane...

Rzetelna firma

Płatności on-line

PayU

Znajdujesz się w: Strona główna
»
Drukarki atramentowe
Drukarki atramentowe
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny

Drukarka Epson L800 | A4 + 120 zł zwrot Epson Cash Back

W celu ustalenia dostępności prosimy o kontakt
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24-48 godzin

Producent: Epson

Model: C11CB57302

Kod producenta: C11CB57302

Cena:1371,00 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Dane techniczne

ZAREJESTRUJ produkt by otrzymać 120 zł zwrotu od firmy Epson

ZAREJESTRUJ produkt by wydłużyć gwarancję producenta na 3 lata

Firma Epson wprowadza pierwszą serię drukarek atramentowych oferujących system zintegrowanych pojemników na atrament o dużej pojemności. Pojemniki te zaprojektowano z myślą o oszczędnym i niezawodnym druku kolorowym. Można je uzupełniać bez ryzyka zanieczyszczeń i problemów typowych dla innych systemów uzupełniania atramentu. Drukarka ta oferuje bardzo niski koszt wydruku jednego zdjęcia i jest objęta gwarancją firmy Epson.

Drukowanie zdjęć w wysokiej jakości
Drukarka zdjęć L800 jako pierwsza oferuje system zintegrowanego pojemnika na atrament, który umożliwia tanie drukowanie wysokiej jakości zdjęć. Dzięki dużemu pojemnikowi oraz pojemnym butelkom z atramentem umożliwiającym jego łatwe uzupełnianie, drukarka ta pozwala na bezproblemowe drukowanie zdjęć.

Wyjątkowo niski koszt druku jednego zdjęcia
Zestaw zawiera sześć oddzielnych butelek z atramentem firmy Epson o pojemności 70 ml (czarny, błękitny, magenta, żółty, jasny błękitny i jasny magenta). Każdy zestaw tych wyjątkowo pojemnych butelek z atramentem pozwala wydrukować do 1 800 wysokiej jakości zdjęć w formacie 10 × 15 cm, gwarantując wyjątkowo niski koszt wydruku jednego zdjęcia*1.

Zintegrowany pojemnik na atrament
Model L800 wykorzystuje technologię głowicy drukującej Micro Piezo firmy Epson, która zapewnia niezrównaną trwałość, jakość i niezawodność. Duży pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z urządzeniem, więc użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnym drukowaniem w kolorze bez niedogodności występujących podczas korzystania z innych systemów uzupełniania atramentu.

Czyste drukowanie
Technologia szybkiego uzupełniania atramentu (FIT) firmy Epson obejmuje specjalnie zaprojektowane szczelne korki oraz filtry, które minimalizują straty atramentu. Specjalny zawór ssący kontroluje przepływ atramentu, zapobiegając przepływowi zwrotnemu i pozwalając na proste i bezpieczne przenoszenie drukarki.

Brak problemów
Korzystanie z oryginalnych atramentów firmy Epson gwarantuje jakość, której oczekujesz od swojej drukarki, a każda butelka z atramentem posiada korek wielokrotnego użytku umożliwiający jej zamknięcie, gdy nie jest używana. Gwarancja firmy Epson daje użytkownikowi drukarki pewność, że otrzymuje maksymalną wartość, niezawodność i spokój.

Zdjęcia jak żywe
Drukarka Epson L800 tworzy trwałe i wyjątkowo realistyczne odbitki o żywych kolorach oraz zdjęcia bez marginesów o maksymalnym rozmiarze A4. Można też tworzyć oryginalne cyfrowe albumy ze zdjęciami dzięki funkcji drukowania bezpośrednio na płytach CD/DVD, a duża szybkość druku pozwala uzyskać zdjęcie 10 × 15 cm w jedyne 12 sekund*2.

Kluczowe cechy:

  • Drukuj dłużej - Pojemnik na atrament o dużej pojemności
  • Oszczędność - Sześć dużych butelek z kolorowym atramentem
  • Opłacalna inwestycja - Wyjątkowo niski koszt druku jednego zdjęcia
  • Żywe wydruki - Zdjęcia w wysokiej jakości
  • Spokój ducha - Gwarancja firmy Epson

Karta produktu

1.Wydruki kolorowe/koszt wydruku strony opierają się na 5 kolorach (błękitny, purpurowy, żółty, jasny błękitny, jasny purpurowy). Wydruki czarne/koszt wydruku strony to szacowane wydruki uzupełniające. Podaną wydajność wyliczono na podstawie oryginalnej metodologii firmy Epson w oparciu o normy ISO/IEC FDIS29102 oraz stale przeprowadzane wydruki wzorców testowych zgodnie z normą ISO/IEC FDIS29103. Wydajność/koszt wydruku strony mogą się różnić w znaczącym stopniu w zależności od drukowanych obrazów, ustawień druku, rodzaju papieru, częstości używania, wilgotności i temperatury
2.Prędkość drukowania (strony na minutę) wyliczono na podstawie wydruku na papierze zwykłym A4 w najszybszym trybie, prędkość drukowania zdjęć 10 × 15 cm na papierze Epson Premium Glossy Photo Paper może różnić się w zależności od konfiguracji sytemu, trybu drukowania, złożoności dokumentu, oprogramowania, rodzaju używanego papieru i łączności. Prędkość drukowania nie obejmuje czasu przetwarzania na komputerze
Producent:Epson
Obszar zastosowań:domowy
Obszar zastosowań:biurowy
Technologia druku:atramentowa
Druk w kolorze:Tak
Maksymalny rozmiar nośnika:A4
Prędkość druku/kopiowania A4 w czerni: [str./min.]37
Prędkość druku/kopiowania A4 w kolorze: [str./min.]38
Złącza zewnętrzne:1 x USB 2.0
Rozdzielczość w pionie (mono): [dpi]5760
Rozdzielczość w poziomie (mono): [dpi]1440
Rozdzielczość w pionie (kolor): [dpi]5760
Rozdzielczość w poziomie (kolor): [dpi]1440
Pojemność podajników papieru: [szt.]120
Obsługiwane systemy operacyjne:Microsoft Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne:Microsoft Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne:Microsoft Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne:Mac OS X 10.5.8 lub nowszy
Szerokość: [mm]537
Głębokość: [mm]289
Wysokość: [mm]188
Waga: [kg]6,8
Więcej informacji:www.epson.pl