loadingimg

Wczytuję dane...

Rzetelna firma

Płatności on-line

PayU

Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
Atramentowe
Atramentowe
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny

MFP Deskjet 5645 Ink Advantage WiFi A4

Hewlett-Packard
W celu ustalenia dostępności prosimy o kontakt
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24-48 godzin

Producent: Hewlett-Packard

Model: B9S57C#A82

Kod producenta: B9S57C#A82

Cena:515,00 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 5645

Drukuj najlepsze zdjęcia, jednocześnie oszczędzając dzięki ekonomicznym wkładom atramentowym HP. Rozpoczynaj realizację projektów w kilku łatwych krokach – drukuj bezprzewodowo, z kart pamięci lub z poziomu smartfona lub tabletu. Przeglądaj zdjęcia na ekranie dotykowym i drukuj je bez obramowań.
Drukuj zdjęcia z poziomu różnych smartfonów i tabletów – system wykrywania papieru automatycznie wybiera właściwy podajnik.
Szybkie rozpoczęcie drukowania i nawiązanie połączenia dzięki łatwej konfiguracji z poziomu smartfona, tabletu lub komputera. Podłącz smartfona lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią. Zarządzaj zadaniami druku i skanowania w ruchu z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote.
Pozwól sobie na kreatywność
Wydruki wszystkich zdjęć o jakości laboratorium fotograficznego i dokumentów, jakich potrzebujesz, na korzystnych warunkach dzięki wkładom atramentowym HP dostępnym w przystępnych cenach. To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wydruki wysokiej jakości za każdym razem.
Drukarka z dużą ilością funkcji do druku zdjęć
Szczegółowe przeglądanie zdjęć na ekranie dotykowym o przekątnej 6,7 cm (2,66") przed ich wydrukowaniem. Wystarczy wsunąć kartę pamięci z aparatu fotograficznego do czytnika tego urządzenia wielofunkcyjnego, aby szybko uzyskać doskonałe wydruki. Wbudowany podajnik papieru fotograficznego umożliwia drukowanie zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm w żywych kolorach bez zmieniania papieru. Drukuj zdjęcia bez obramowań o jakości laboratorium fotograficznego, dokumenty o jakości druku laserowego, strony do albumów i nie tylko – bez wychodzenia z domu.
Drukowanie bez wysiłku, które pokochasz
Natychmiastowa gotowość do pracy. Wydruk zdalny bez żadnych problemów za sprawą automatycznie rozkładanego odbiornika. Oszczędzaj papier i zasoby naturalne – zużycie papieru mniejsze nawet o 50% dzięki łatwemu, automatycznemu drukowi dwustronnemu. Dostęp do krzyżówek, stron do kolorowania i nie tylko dzięki bezpłatnym aplikacjom HP Printables – dostarczanymi w terminie ustalonym przez klienta.
Producent:HP
Ethernet- druk w sieci (LAN)NIE
Wireless- druk przez WiFiTAK
Automatyczny druk dwustronny (DUPLEX)TAK
Automatyczny podajnik dokumentów (ADF)TAK
Automatyczne kopiowanie dwustronne (DADF)NIE
Technologia druku:atramentowa
Funkcje urządzenia:drukarka
Funkcje urządzenia:kopiarka
Funkcje urządzenia:skaner
Druk w kolorze:TAK
Prędkość druku/kopiowania A4 w czerni: [str./min.]22
Prędkość druku/kopiowania A4 w kolorze: [str./min.]21
Obciążenie miesięczne: [PPM]1000
Pojemność podajników papieru: [szt.]125
Maksymalny rozmiar nośnika:A4
Szerokość: [mm]454
Głębokość: [mm]410
Wysokość: [mm]161
Waga netto [kg]8,2
Więcej informacji:www.hp.pl