loadingimg

Wczytuję dane...

Rzetelna firma

Płatności on-line

PayU

Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
Atramentowe
Atramentowe
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny

MFP Deskjet 5575 Ink Advantage WiFi A4

Hewlett-Packard
W celu ustalenia dostępności prosimy o kontakt
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24-48 godzin

Producent: Hewlett-Packard

Model: G0V48C#A82

Kod producenta: G0V48C#A82

Cena:437,00 PLN*
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 5575

Rozwiń swoją kreatywność, utrzymując niskie koszty druku. Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet to najłatwiejszy sposób drukowania zdjęć studyjnej jakości i dokumentów z poziomu smartfona lub tabletu – oszczędzając środki dzięki wkładom atramentowym HP dostępnym w najniższych cenach.
Pozwól sobie na kreatywność
Drukuj zdjęcia w jakości laboratorium fotograficznego i dokumenty na korzystnych warunkach dzięki wkładom atramentowym HP dostępnym w najniższych cenach. Wydruki wysokiej jakości za każdym razem za pomocą marki drukarek nr 1 na świecie.
Łatwość tworzenia – bez czekania
Zrób zdjęcie, wydrukuj, oglądaj. Łatwe drukowanie zdjęć w jakości laboratorium fotograficznego z poziomu różnych smartfonów i tabletów. Szybkie rozpoczęcie drukowania i nawiązanie połączenia dzięki łatwej konfiguracji z poziomu smartfona, tabletu lub komputera. Zarządzaj zadaniami drukowania i skanowania z poziomu urządzenia przenośnego z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote. Podłącz smartfona lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią.
Szybkie wykonywanie projektów wymagających kreatywności
Pewność, że Twoje projekty zawsze będą dobrze wyglądać. Drukowanie zdjęć bez marginesów w jakości laboratorium fotograficznego oraz dokumentów w jakości druku laserowego Wbudowany podajnik papieru fotograficznego umożliwia drukowanie zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm w żywych kolorach bez zmieniania papieru. Zdalne i niezawodne drukowanie – dzięki automatycznemu odbiornikowi wydruków nie spadną one na podłogę. Dostęp do kolorowych stron, krzyżówek i nie tylko z bezpłatnymi materiałami eksploatacyjnymi HP – dostarczanymi w terminie ustalonym przez klienta.
Łatwa realizacja zadań
Drukuj projekty fotograficzne lub skanuj i kopiuj dokumenty z poziomu graficznego ekranu dotykowego o przekątnej 5,5 cm (2,2"). Większa wydajność pracy z prędkością maks. 12 str./min w czerni i 8 str./min w kolorze. Opcjonalny tryb cichy pozwala na drukowanie w dowolnym pomieszczeniu bez zakłócania ciszy. Oszczędzaj papier i zasoby naturalne – zużycie papieru mniejsze nawet o 50% dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu.
Producent:HP
Ethernet- druk w sieci (LAN)NIE
Wireless- druk przez WiFiTAK
Automatyczny druk dwustronny (DUPLEX)TAK
Automatyczny podajnik dokumentów (ADF)NIE
Automatyczne kopiowanie dwustronne (DADF)NIE
Technologia druku:atramentowa
Funkcje urządzenia:drukarka
Funkcje urządzenia:kopiarka
Funkcje urządzenia:skaner
Druk w kolorze:TAK
Prędkość druku/kopiowania A4 w czerni: [str./min.]22
Prędkość druku/kopiowania A4 w kolorze: [str./min.]21
Obciążenie miesięczne: [PPM]1000
Pojemność podajników papieru: [szt.]125
Maksymalny rozmiar nośnika:A4
Szerokość: [mm]454
Głębokość: [mm]503
Wysokość: [mm]156
Waga netto [kg]6,82
Więcej informacji:www.hp.pl